Оваа година нема да има ревија на „Викторијас сикрет“

Шанина Шајк, која е дел од годишните ревии на „Викторијас сикрет“ уште од 2011 година, за Индепендент изјавила дека во 2019 нема да има ревија.

„Да, годинава нема да има шоу. Не сум навикната на тоа, бидејќи во овој период обично се подготвувам за тој настан“, изјавила таа за Индепендент.

Официјални информации зошто ревијата е откажана нема, но се претпоставува дека е поради намалениот интерес.

Споредено со 2013, во 2018 шоуто го следеле 9,7 милиони гледачи помалку низ целиот свет.

Слични објави

Погледнете како изгледа Шерон Стоун (62) во бикини (ФОТО)

ГИ ИСТАКНА ГРАДИТЕ ВО ПРЕДЕН ПЛАН: Сања Кужет во ова издание се уште НЕ СТЕ ЈА ВИДЕЛЕ! Водителката НИКОГАШ ПОУБАВА! (ФОТО)

Еспресо

МАНЕКЕНОТ УДРИ ПО КЕЈТИ ПЕРИ: Заедно снимавме спот, а потоа ме соблече пред пријателите!

Igor

Оваа ноќна мора нека биде позади нас: Карлеуша му упати поддршка на Ѓорѓе Давид кој заболе од корона! (ФОТО)

Васко Спасоски

Роби Вилијамс открил зошто одбил да го замени Фреди Меркјури во групата „Queen”

Еспресо

Наташа Беквалац има ново момче: Пејачката доби преубав подарок и на Инстаграм напиша – „Те сакам“ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

10 − 7 =

Слични објави

Јелена Ѓоковиќ испрати емотивна порака за Денот на вљубените: Забораваме колку љубовта е во основа на сè.

Еспресо

Ева Мендес на неверојатен начин одговори на девојката која ѝ порача дека остарела! (ФОТО)

Еспресо

КАРЛЕУША ЌЕ БИДЕ ПРИВЕДЕНА? Адвокатите на Врањеш одлучни за следниот чекор

Igor

На Лукас му се закануваат со СМРТ, а тој не престанува со навредите: Ќе ги најдам сите што ми се закануваат!

Igor

Хороскоп за 06 ноември, среда – на Водолиите ќе им недостасуваат пари, Раковите ќе привлекуваат додворувачи

Igor

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Еспресо