Ова не треба да го гледаат деца! Мадона објави провокативна снимка (ВИДЕО)

Неприкосновената кралица на попот Мадона (61) го дели скоро секој момент со своите обожаватели на социјалните мрежи од  нејзината турнеја со наслов „Мадам Икс“.

Пејачката сега одлучи да покаже како таа се забавува додека траат подготовките за концертите, па објави видео на Инстаграм со кое ги воодушеви многубројните следбеници. Мадона останала доследна на себе и своето „лудило“, па покажа како таа ги подготвува гласните жици пред концерт, додека се шминка.

– Загревање на гласните жици – напишала Мадона во описот на видеото.

Облечена во црна ноќница од тантела, Мадона се забавуваше додека со рацете го тресеше своето деколте и испраќаше врежи бакнежи кон камерата.

 

View this post on Instagram

 

Vocal Warm Ups……………….. #madamextheatre #goldengatetheatre #francoisehardy

A post shared by Madonna (@madonna) on

Иако таа е во седмата деценија од својот живот, таа нема проблем да го покаже својот сексапил.

 

Слични објави

Како изгледа СРОДНАТА ДУША на секој хороскопски знак

Igor

Џеј пееше на првиот роденден на синот на пејачката Аделина и адвокатот Сержоја (ВИДEO)

Igor

Принцот Хари и Меган Маркл се повлекуваат од кралското семејство!

Слободен Печат

Се бањаа голи во кадата и добија неочекувано друштво (ВИДЕО)

Igor

Мајли Сајрус искрено: Мислев дека морам да бидам „геј“ зашто сите мажи се зли

Igor

Дали е здраво да се јаде храна која не потекнува од наше поднебје?

Igor

Остави Коментар

тринаесет − четири =

Слични објави

Светски познатата Дуа Липа доаѓа во Скопје?

Igor

Кралицата Елизабета во тотална изолација – Ниту семејството не смее да и се доближува!

Еспресо

Хороскоп за 22 ноември петок, Биковите со љубовни проблеми, Јарците да се пазат од некој пријател

Igor

Меган во проѕирен фустан од 10.000 евра на венчавката на годината (ФОТО)

Igor

Незапирливата Меган Маркл: Сака да биде дел од суперхероите на „Марвел“

Еспресо

Овие пет збора и донеле 100.000 евра на Марина Туцаковиќ, а со години ги пее НЕДА УКРАДЕН! (ВИДЕО)

Igor