Откриено името на бебето на Хари и Меган!?

Британија е во постојано исчекување на раѓањето на новото кралско бебе, прво дете на принцот Хари и војвотката од Сасекс, Меган Маркл.

Според сите типувања, шпекулации и инсајдерски информации, Меган и Хари очекуваат девојче кое ќе го носи името Дијана.

Агенцијата Вилијем Хил веќе не прима уплати со типови за полот и името на бебето, бидејќи оваа информација подолго време се шири низ јавноста. Оттаму претпоставуваат дека некој има сигурна информација директно од кралското семејство или дека можеби, некој видел снимка од ултразвук.

На прво место на типовите за име цело време стои Дијана, а понатаму се Викторија, Елис, Грејс и Елизабет, додека сè поголеми коефициенти имаат машките Алберт, Артур и Џејмс.

Слични објави

Северина се огласи откако го отстрани презимето Којиќ! (ФОТО)

Еспресо

Панчо од ДНК по пласманот на фудбалерите на ЕП: Плачам, ми го исполнивте детскиот сон!

Васко Спасоски

Научниците открија: Еве колку им е потребно на жените да ја „изгубат главата“

Еспресо

Поранешниот сопруг на Меган Маркл очекува дете со богата наследничка (ФОТО)

Еспресо

Нивес Целзиус во трипати помал градник, а нејзината ќерка имала доста интересен коментар! (ФОТО)

Васко Спасоски

И Камила Кабељо не знае дека раскинале: Кога мислеше да ми кажеш?

Igor

Остави Коментар

дваесет + шест =

Слични објави

Ако умее со машина, умее и со тело: Момци, откријте какви сте во кревет според вашата професија

Igor

Тренд кој го одзема здивот: Со овој впечатлив аксесоар секој стајлинг изгледа феноменално! (ФОТО)

Igor

Го изгустира, па го откачи! Супермоделот го остави 23 години помладиот дечко по само четири месеци (ВИДЕО)

Igor

Ким Кардашијан се обиде да го бакне Кание, а тој „ладно“ ја одби! (ВИДЕО)

Еспресо

Паника поради корона: Северина ја дезинфицираше целата вила на Кеба (ВИДЕО)

Еспресо

Лепа Брена и Боба на денот на вљубените во Црна Гора „меркаа“ јахта и се бакнуваа! (ФОТО)

Васко Спасоски