Откако стана мајка, таа е уште позгодна: Манекенката Цеце Орешкова се сликаше во долна облека (ФОТО)

Атрактивната манекенка ги израдува своите фанови на Инстаграм!

Една од нашите најзгодни манекенки, Цеце Орешкова Георгиев повторно ги израдува своите следбеници на социјалните мрежи.

Цеце повторно објави жешка фотографија,на која позира во долна облека. Всушност со оваа фотка, манекенката си го честиташе својот роденден со коментар: „Happy Birthday To Me

Фото: Инстаграм

Инаку да потсетиме дека Орешкова од пред неколку месеци стана мајка, но за многу кратко време успеа да са ја врати формата на своето тело и со тоа без проблем да се разголи пред фотообјективот…

 

Слични објави

Кај Ријана нема граници кога станува збор за сексапилот (ФОТО)

Еспресо

Брз, сочен и многу вкусен колач со гриз

Igor

Васил Гарванлиев и покрај тоа што е позитивен, си го прослави родененот: Чуствувам колку е јак вирусот!

Васко Спасоски

Хороскоп за 18 октомври – петок, кај Вагите позитивни промени, Раковите со бројни прилики за флерт

Igor

ВИДЕО: После долгата пауза, Ед Ширан повторно се враќа – Слушнете ја „Afterglow“

Еспресо

Рита Ора, Џеј Ло, Бела Хадид… Црвениот тепих го заменија со Инстаграм, но со помалку облека на себе (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

3 + осум =

Слични објави

Најмладата милијардерка на светот: Ѕирнете во бјути царството на Кајли Џенер (ВИДЕО)

Igor

2 хороскопски знаци на кои им претстои опасност да бидат ограбени

Igor

Мери Петреска „стопи“ 36 килограми готвејќи здраво, сега 3 рецепти споделува со вас!

Igor

Важеше за еден од најголемите филмски шармери: Славниот актер се вери со неговата девојка која е речиси половина век помлада од него! (ФОТО)

Еспресо

Кајли Миног на 52 години ја објави најпровокативната фотка досега: Облекла „леопард“ боди, но позата… (ФОТО)

Васко Спасоски

МАКЕДОНСКАТА водителка во БИКИНИ: И во шестата деценија е во форма (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian