Нивес Целзиус се „стегна“ и ги истакна градите, но затоа доби непријатен коментар! (ФОТО)

Нивес Целзиус (37) е една од Хрватките чии провокативни објави не можат да не бидат забележани, особено кога станува збор за нејзиното бујно деколте и раскошни облини.

Пејачката е многу активна на социјалните мрежи, а поради нејзиниот изглед постојано се појавува истата дилема помеѓу нејзините обожаватели  – има или пак нема вишок килограми.

Нивес објави провокативна фотографија во тесен комбинизон на кој во преден план се големите гради, инаку нејзин главен адут. По оваа фотка веднаш се најде паметен маж да и напиша – На диета!

 

View this post on Instagram

 

U krevet ili ? 🤔

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on


Се разбира, таа не му остана должна и веднаш му одговори!

– Мојата идеална жена е Карди Би, а тоа значи дека ми треба уште десет килограми за да и се приближам – образложила Нивес која добила поддршка и комплименти за изглед.

Слични објави

Рита Ора ја покажа секси тетоважата на интимното место (ФОТО)

Еспресо

Возачот не смее ништо до допре со гола рака: Џеј Ло е во паника поради коронавирусот, а ова е доказ за тоа! (ФОТО)

Еспресо

ЅВЕЗДИТЕ ОД РЕГИОНОТ ЗА ТАМАРА: Поддршка од Карлеуша, Марија Шерифовиќ, Беквалац… (ФОТО)

Igor

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Еспресо

Антониа Гиговска и нејзиното момче Иван Јованов си ги обоија косите! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

КОНЕЧНО СЛОБОДНИ! Нема да верувате какви ограничувања имале Хари и Меган, а сега се ослободени од нив!

Еспресо

Остави Коментар

1 × 3 =

Слични објави

„Мераклии“ – македонска музичка група која успешно работи во Швајцарија

Васко Спасоски

И КАРДИ БИ ЖРТВА? Требало да се слика за магазин, а потоа добила НЕПРИСТОЈНА ПОНУДА

Igor

СИТЕ ПОЛУДЕА ПО ХРВАТСКАТА ВОДИТЕЛКА! Таа води ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА и изгледа БРУТАЛНО! (ВИДЕО)

Igor

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Беше членка на познатото руско дуо, сега е целосно обезличена

Igor

Десерт што го јаделе на Титаник: Пудинг за сладокусци

Igor

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Биковите се повлекуваат во себе, Раковите се збунети

Igor