17.8 C
Скопје
05:33 - 24 септември, 2023

НЕМАШЕ СРЦЕВА АКТИВНОСТ: Алек Болдвин и сопругата го изгубија петтото дете

Иларија Болдвин на својот профил на Инстаграм редовно ги известуваше следбениците како тече нејзината петта бременост.

Неодамна таа објави емотивна исповед дека чувствува како го губи бебето, бидејќи на прегледите имало срцева реакција, но била преслаба и ембрионот не напредувал соодветно на гестациската недела. Во тој пост изрази и благодарност што нејзините четири деца се добри, но и дека ѝ треба поддршка од сите во фаза од бременоста кога не е сигурна што ќе се случува понатаму.

Во последната објава таа извести дека веќе нема срцеви отчукувања и дека го изгубила бебето.

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Разјаснета смртта на ѕвездата на хит серијата „Еуфорија“: „Ненамерно предозирање со фатална комбинација“

Еспресо

(Видео) Софија Вергара е брилијантна во улогата на Гризелда Бланко, немилосрдната шверцерка на дрога, погледнете го тизерот

еспресо
Се вчитува....