Наташа Беквалац се расплаче во среде емисија и побара да се прекине снимањето (ВИДЕО)

Наташа Беквалац се расплакала во емисијата „Гламур Специјал“, а со нејзината реакција останаа многу зачудени, бидејќи таа истото го направи пред осум години во емисијата „Амиџи шоу“, по разводот со Данило Икодиновиќ.

Овој пат Наташа не плачеше поради љубов кон партнерот, туку поради емоциите кон своите ќерки, Хана и Катја.

Екипата на емисијата и подготви видео изненадување за израснувањето на ќерките, направен според објавите на Инстаграм. Наташа која е позната по тоа што е емотивна и особено чуствителна на ќерките, побарала да биде прекинета емисијата, но тоа не се случило.

– Јас сега ќе бидам најголемата плачливка некогаш – навистина не сте нормални – изјавила Наташа со солзи во очите по гледањето на прилогот.

Погледнете како изгледало тоа:

Слични објави

Пејачот Марко Логаут има одличен вкус за девојки: Неговата Татјана е кукла! (ФОТО)

Igor

СТАЛОНЕ, ВАН ДАМ, ШВАРЦЕНЕГЕР И МНОГУ ДРУГИ и испратија интересни пораки на ДРАГАНА МИРКОВИЌ на Инстаграм! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Има 22 куќи и 170 милиони фунти на сметка – Ед Ширан ја презема титулата од Адел

Igor

Колку долго треба да трае сексот за жената да биде тотално задоволена?

Igor

Владо Георгиев со маска влезе во супермаркет, па ги „подбра“ сите што се смеат на коронавирусот!

Васко Спасоски

Која од „Дисциплина кичме“ се разбуди од кома

Igor

Остави Коментар

13 − 4 =

Слични објави

Пробајте да не се насмеете! (ВИДЕО)

Еспресо

Најскапите вина и скапа декорација: Сите детали за гламурозниот роденден на ќерката на Цеца, погледнете колку ќе чини

Igor

Направете совршен салеп со цимет – совршен сојузник против кашлицата

Igor

Џони Штулиќ сподели досега необјавени концертни снимки од култниот бенд „Азра“! (ВИДЕО)

Теодора Циклевска

Неговата ХУМАНОСТ нема цена: Хју Џекман повика ПРОСЈАК на вечера

Igor

Дали ќе ги препознаете овие актери на млади години? (ФОТО)

Еспресо