Најмладата милионерка облечена само по чорапи на себе! (ФОТО)

Кајли Џенер (22) е најмлада од семејството Кардашијан, но со тоа е ѝ најмладата милионерка.

Таа е постојано активна на социјалните мрежи, а овој пат ги израдува со едно новогодишно издание.

Имено, се работи за новогодишна колекција на шминки, а за да го изрекламира на најдобар начин, Кајли во прв план е гола, односно прекриена со црвена перница. Единствено што има облечено на себе се мрежастите чорапи.

Младата богаташка за која се зборува дека е во врска со Дрејк, има црвена шминка, а иако некои сметаат дека таа малку поранила со рекламирање новгодишната колекција, сепак не им пречи тоа што рекламира на ваков начин.

– Кој е подготвен за мојата празнична колекција – напишала Кајли под објавата.

Слични објави

„Мутава со харизма на згазена мачка“: КАРЛЕУША ја нападнала и навредила ќерката на ЦЕЦА

Igor

Хит! Синот на Фиби повеќе личи на Рос од „Пријатели” отколку на нејзиниот сопруг (ФОТО)

Igor

Зошто тропаме трипати во дрво? Еве како настанал обичајот со кој го бркаме малерот!

Еспресо

„Медена земја“ вечерва не доби Оскар, но Македонија е повеќе од горда на силната порака која медената екипа ја испрати!

Еспресо

Непозната девојка запеа пред Селин Дион: Музичката ѕвезда го запре автомобилот, а нејзината реакција ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)

Еспресо

Пристигна новиот член во семејството Бекам (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

14 − 11 =

Слични објави

Викторија Лоба за влакно избегна несреќа на снимање – И фотосесиите некогаш се „опасни по живот“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Го изгустира, па го откачи! Супермоделот го остави 23 години помладиот дечко по само четири месеци (ВИДЕО)

Igor

Како да се од бајките: Запознајте ја мама Ангела и слатката Миа – најубавите Македонки на Алјаска (ФОТО)

Васко Спасоски

Да кажеме дека е убава е премалку! Ќерката на Мелита изгледа како холивудска актерка! (ФОТО)

Igor

Бев осамена и немав време за мажи! Весна Змијанац прозборе и за голите фотографии од младоста (ФОТО)

Igor

Tинејџери го слушале албумот на „Џудас прист“, па пукале во себе: Песната им кажала да се убијат?

Еспресо