Модна инспирација: Препознатливиот стил на Кетрин Зета Џонс (ГАЛЕРИЈА)

Модните избори на холивудската дива со велшко потекло отсекогаш биле секси, но на суптилен начин.

Секако крајно женствен, дамски, но не премногу и секогаш со нота на префинетост.

Кетрин сака својата убавина да ја нагласи со женствени детали кои подразбираат чипка или материјали како свила и сатен.

Од коктел фустаните, преку свечените тоалети, па сè до уличниот стил, стилската еволуција не ја заобиколила жената која важи за една од најубавите во Холивуд.

Некои од нејзините стајлинзи се величествени. Погледнете ги.

 

The gallery was not found!

Слични објави

Меланија Трамп годишно троши преку 200.000 евра на облека, а еве кој плаќа за сето тоа!

Еспресо

Сораја патува низ Европа и се фали со скап „Ролекс“ и бунди! ( ФОТО)

Васко Спасоски

ПОВТОРНО СРЕЌНА: Мајли се всели со девојката која е ВИНОВНА за нејзиниот развод

Igor

Бруклин Бекам не може да биде со семејството: Заглавен во Америка поради затворањето на границите!

Еспресо

НЕ ИМ СЕ ДОПАДНАЛЕ СЕДИШТАТА: Претставниците на Исланд ќе поднесуваат жалби до Израел

Igor

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

1 × 2 =

Слични објави

ГОЛЕМА ЉУБОВ: Водителот на Евросонг лудо вљубен во својот сопруг

Igor

Џенифер Лопез по 18 години призна голема грешка: Тоа е работа која не можам да ја прежалам

Еспресо

Нов спот или еротски филм! Пејачката Маја Беровиќ во танга и без градник (ВИДЕО)

Igor

Овие три хороскопски знаци изневеруваат најчесто и најмногу

Igor

Сè е црвено додека Ријана позира за Денот на вљубените

Слободен печат

ХАОС ВО СЕМЕЈСТВОТО ЏОГАНИ: Ѝ ја земал песната на ќерка си за да ѝ ја подари на сопругата

Igor