Мајли Сајрус брзо го заборави сопругот, па си фати девојка и заедно слават роденден (ФОТО)

Поранешниот сопруг го преболи со брзнина на светлината и веќе започна нова врска за која зборува целиот свет.

Имено, пејачката веќе ужива во новата врска со девојката Кејтлин Картер.

Жените кои се во центарот на вниманието на јавноста околу разводот што го следат медиумите, пронашле утеха една во друга. Медиумите известуваат дека тие отишле еден чекор подалеку и почнале да живеат заедно. Извор близок до пејачката откри дека Мајли се чувствува многу подобро и дека покрај Кејтлин повторно е среќна.

Иако не потврдија дека се заедно тие две станаа неразделни, па не не чуди фактот што заедно го прославија 31-от роденден на Кејтлин.

На инстаграм се појавија црно-бели фотографии на кои позираат прегрнати. Мајли носи кошула и долги широки панталони, а Кејтлин е во фустан

Слични објави

По пресметката со сопругот: Излегоа фотографии од славниот актер во болница кои ги шокираа сите (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп 21 јуни 2019, петок

Igor

Секоја трета жена има надградба на коса, но не знае што навистина има на главата!

Igor

Северина наскоро ќе има свои стикери на Вибер, видете какви!

Igor

Девојката на милијардерот Илон Маск е бремена! (ФОТО)

Слободен Печат

Каролина Гочева блесна на јубилејната насловна страница на „ПОРТРЕТ Магазин“

Igor

Остави Коментар

четиринаесет + осум =

Слични објави

Српска пејачка била исфрлена од финалето на Новак Ѓоковиќ! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кралицата и принцот Филип спијат ВО РАЗЛИЧНИ КРЕВЕТИ поради бизарна традиција на ВИСОКАТА КЛАСА

Igor

Детектив објави слика од маж за кој тврди дека е раперот Тупак: Добро живее на Белизе! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскоп за 11 ноември: Овните ќе бидат збунети, Биковите емотивно фрустрирани

Igor

Испиено лице, тенок струк и остри црти на лицето: Сличноста меѓу Донатела Версаче и нејзината ќерка ќе ве шокира! (ФОТО)

Еспресо

5 хороскопски знаци кои најмногу јадат: Некои јадат „фенси“ храна, а други храната ги усреќува

Igor