Лепа Брена има милиони, а вози кола од 3.000 евра (ФОТО)

Фолк ѕвездата Лепа Брена не пати од тоа да вози скапи и луксузни автомобили. Во тоа се уверила и екипата на „Папарацо лов“, која ја следела музичката ѕвезда во една прилика.

принтскрин

Тие успеале да ја снимат како вози автомобил, кој чини, како што наведуваат околу 3.000 евра, пишува Еспресо.рс.

принтскрин

Брена тој ден не била ни нашминкана.

принтскрин

Лепа Брена вечерва ќе одржи концерт на Градскиот плоштад во Куманово, по повод прославата за 11 Ноември – Денот на ослободувањето и 500 години од постоењето на градот.

Слични објави

Познатата актерка го посети Асанж во затвор „Јас го сакам, тој е добар човек“ (ВИДЕО)

Igor

ЗАПОЗНАЈТЕ ГО СУПЕР ЗГОДНИОТ ПЕЈАЧ, син на пратеничка во македонското Собрание (ФОТО)

Igor

Вака го правеле и пред 50 години! Рецепт за кремаст и сочен сутлиаш!

Igor

Роналдо како суперхерој (ФОТО)

Igor

Синот на Шварценегер е негова копија! (ФОТО)

Igor

ГЛАСАЈТЕ ЗА ТАМАРА! Повикаа Карлеуша и Цеца!

Igor

Остави Коментар

3 × три =

Слични објави

4 трикови со кои ќе и подарите максимално одлично орално задоволство

Igor

Елен Деџенерис без најава им ги намалила платите на вработените за дури 60 проценти!

Еспресо

Ја нарекуваат балканска кралица на ТикТок, а ја следат 1,5 милиони луѓе (ВИДЕО)

Еспресо

Фасцинантна глетка: Наместо туристите, во цветањето на црешните уживаат елени (ВИДЕО)

Еспресо

Фановите разочарани од дрскоста на Мадона: Кралицата никогаш не доцни, но и не наплаќа 600 долари за седиште

Igor

Каја Гербер го облече ЛЕГЕНДАРНИОТ САДО-МАЗО СТИЛ на нејзината мајка (ФОТО)

Igor