35.8 C
Скопје
12:05 - 18 јули, 2024

КРИЕЛА ОД ЛЕПА БРЕНА: Неверство и драма во семејството Живојиновиќ

Семејството Живојиновиќ го тресе голем скандал – наводно Филип ја изневерувал Александра Пријовиќ со манекенка и тоа додека таа била бремена.

Пејачката поради детето го простила целото тоа и останала во брак, но лутината не ѝ се намалила. Таа наводно, целиот скандал го скрила и од Лепа Брена и од свекорот Боба Живојиновиќ, па дури и од своите најблиски, поради срамот.

Како што дознава Курир.рс, Филип неколку денови живеел кај манекенката, додека Александра била сама и бремена. Не требало многу време додека да ѝ дојде преку глава, но не сакала со никого да разговара, ниту со своите родители, ниту со членовите на семејството Живојиновиќ.

На крајот му се заканила дека нема да му дозволи на Филип да го види својот син доколку не се опамети, по што тој попуштил и се смириле. Но, според изворот на Курир.рс, таа уште го нема простено неверството, иако се преселила со сопругот во нова вила и заедно го дочекале раѓањето на синот Александар.

Слични објави

Анџелина Џоли го моли Бред Пит: „Прекини ги судските случаи“

еспресо

Ќерката на шеикот од Дубаи го остави сопругот преку Инстаграм: „Драг мажу, додека си зафатен со други жени…“

еспресо

Мајката на Шенен Доерти ја прекина тишината, за првпат по смртта на нејзината ќерка: Невозможно е да се прочита без солзи

еспресо

Нови детали за врската на Џони Деп со Русинката: „Не сакаат етикети на дечко и девојка“

еспресо

(Видео) „Камен“ пијана ја пее американската химна пред полн стадион: Пејачката призна и најави лекување против порокот

еспресо

(Фото) Голема прослава во семејството Ѓоковиќ: Братот на Новак го слави 29. роденден

еспресо
Се вчитува....