Конечно потврдено – Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го чекаат третото дете

Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс, кој пред неколку дена беше прогласен за најплатениот глумец на светот, па за него и тоа како се зборува овие денови, го очекуваат своето трето дете.

Веќе со месеци се шпекулира дека убавата глумица е бремена, но парот досега не го потврдуваше тоа.

Заедно се појавија на премиерата на филмот „Detective Pikachu“, а Блејк носеше прекрасен жолт фустан кој го оцрта нејзиното трудничко стомаче.

Сепак, Рајан и Блејк веќе имаат две ќерки, четиригодишната Џејмс и двегодишната Инес.

Слични објави

САКАТЕ ЖИВОТЕН СОВЕТ? Прашајте личност родена во ОВОЈ хороскопски знак

Igor

Сергеј Трифуновиќ на „Олд трафорд“ ја пееше химната на Ливерпул (ВИДЕО)

Igor

Тамара Тодевска на Евровизија ќе носи креација на Ношпал

Igor

Шварценегер во изолација со пони и со магаре: Останете дома, слушајте ги експертите, не мороните! (ВИДЕО)

Еспресо

Нивес Целзиус ги „полуде“ обожавателите со топлес фотографија од базен!

Еспресо

Познатата белгиска дизајнерка позираше во костим за капење: Има 74 години!

Слободен Печат

Остави Коментар

петнаесет + дванаесет =

Слични објави

Кортни Кардашијан шири теории на заговор: Не носете маски, ќе добиете рак!

Васко Спасоски

Познатата српска старлета Наташа позираше скроз гола! (ФОТО) (+18)

Неочекуван пресврт: Старателството над децата ќе му припадне на најстариот син?

Igor

САКАЛА ДА МУ РОДИ ПЕТ ДЕЦА: За него велат дека е најголемата љубов на Карлеуша

Igor

Поранешната ѕвезда на Дизни сними филм за возрасни облечена како калуѓерка (ФОТО)

Еспресо

ЕСМА ГО ОТКРИЛА НЕЈЗИНИОТ ТАЛЕНТ: Малиша има нова песна и спот „Теби се предајем“

Igor