КОНЕЧНО ГО ПОКАЖАА: Британската јавност го запозна синот на Меган и Хари (ФОТО)

Принцот Хари и војвотката Меган го покажаа својот првороден син пред британската и светската јавност.

Потсетуваме дека Меган се породи во луксузна болница. Таа отстапи од идејата да се породи дома поради тоа што е прворотка на возраст над 35 години.

Момчето се роди на 6 мај. Кралското семејство уште го нема објавено неговото име.

Принтскрин

Слични објави

Препознај ја ако можеш: Денес е една од нашите најпознати пејачки! (ФОТО)

Васко Спасоски

Најбрзиот човек на светот ќе стане татко: „Кралот или кралицата доаѓа“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Беле Хасан „гори“ со нејзините секси облини (ФОТО)

Igor

ФОТО: Јана Бурческа ужива во мајчинството

Ирена Трајкова

Мелани Грифит и Антонио Бандерас: Се венчаа за две недели, се разделија по 20 години брак, но сè уште се добри пријатели

Еспресо

Ги следи во чекор – Среќата им е најголем пријател на овие 2 хороскопски знаци

Еспресо

Остави Коментар

дваесет − деветнаесет =

Слични објави

„Човек мора да живее од нешто“: Бред Пит откри што работел пред да стане познат (ФОТО)

Igor

ФОТО/ Рајан Рејнолдс ужива во семејната идила: Пресреќен е како татко на три девојчиња

Еспресо

Скопје за старт на европската турнеја на DERUN

Васко Спасоски

БРЕД ПИТ пред полна сала открил кој СРБИН го обожава

Igor

Ракометната еуфорија го помести концертот: И Стинг навива за Вардар!

Igor

Авторката на најпродаваната книга за принцезата Дијана не го поштеди принцот Хари – „Принцот Хари е помалку интелигентен од Меган и оди таму каде што таа ќе му каже“

Еспресо