20.8 C
Скопје
08:49 - 15 јуни, 2024

КОМИЧАРКАТА БРУТАЛНА: Еден ден по породување изгледате како мене, не како Меган

Комичарката Ејми Шумер се породи во ист ден како и Меган Маркл, но таа пред сè, не излезе веднаш со соопштение за јавноста по тој повод.

Некои би рекле дека раѓањето на Арчи ја фрли во сенка Ејми Шумер, како и бебето на Ким и Канје, но комичарката одлучила целокупното искуство да го прикаже во реалното светло.

Наспроти тоа, Ејми ги објавува фотографиите од своето родителство онака како што реално изгледа, без шминка и без блажени насмевки.

На една од фотографиите таа седи на болничка ВЦ-школка, без грам шминка и растурена коса, приклучена на систем за инфузија.

View this post on Instagram

Milf alert 1 o’clock

A post shared by @ amyschumer on

Таа, за разлика од другите популарни мајки, се труди да им покаже на своите обожаватели дека мајчинството и бременоста не се гламурозни. Додека беше бремена воопшто не се трудеше да скрие дека се соочува со мачнини.

Јавноста ја сака поради тоа што не ги разубавува нештата, туку ги прикажува реално како што се.

Слични објави

Пријателите на Џенифер Лопез предвидуваат: Ќе го надмине разводот со Бен Афлек и ќе му се врати на Алекс Родригез!

еспресо

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо

Скандал во „Никогаш не е доцна“: Жика Јакшиќ ги фатил натпреварувачите во измама, веднаш ги дисквалификувал

Еспресо
Се вчитува....