Ќе ја препознаете само по деколтето: Оваа македонска пејачка стана „блондинка“ (ФОТО)

Познатата фолк-пејачка Елена Велевска постојано експериментира со својот изглед. Досега сме имале прилика да ја видиме во секакви изданија.

Еднаш беше црвенокоса, па црнокоса, но овој пат имаме прилика да ја видиме со кратка руса коса.

Таа објави фотка на социјалните мрежи за која искрени да бидеме, ако не беше претпознатливото деколте, ќе помисливме дека станува збор за друга личност.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

@balkanmusictv 7/8 @makeupmeri

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ᴏғғɪᴄɪᴀʟ (@elenavelevskaofficial) on

Слични објави

ЛУБЕНИЦА НА СКАРА: Лесно се подготвува и е повкусна од обичната

Igor

Емина Јаховиќ напиша жестока порака до сите оние кои ги празнат полиците во продавниците (ФОТО)

Васко Спасоски

Еве што МОЖЕТЕ и ТРЕБА да научите од секој хороскопски знак!

Igor

Меган и Хари мета на потсмев и сарказам поради последната објава на нивниот профил! (ФОТО)

Еспресо

Што предвидува Нострадамус за 2020 година: Монархот „кој најдолго владее ќе умре“

Слободен печат

Нора Шакири стана мајка: Добре дојде сине мој Ијан

Еспресо

Остави Коментар

петнаесет − пет =

Слични објави

Една од најубавите песни на Елена Велевска доби видеоспот: Нејзините машки фанови ќе уживаат кога ќе гледаат! (ВИДЕО)

Сексапилната Алексис е убавица која сигурно ќе ви го одземе вниманието (ФОТО)

Еспресо

Овие 5 раси на кучиња го имаат најубавото влакно! (ФОТО)

Еспресо

Хит! Синот на Фиби повеќе личи на Рос од „Пријатели” отколку на нејзиниот сопруг (ФОТО)

Igor

Антонио Бандерас позитивен на коронавирус: Се чувствувам малку поизморено од вообичаено

Еспресо

Задржете ја оваа смеса во устата само една минута и стопете го забниот каменец

Igor