Карлеуша за четири години потрошила милионска сума на гардероба

Јелена Карлеуша на секое снимање на „Ѕвездите на Гранд“ се појавува во оригинални модни комбинации, а сега откри колку истите ја чинеле.

„Откако сум во Гранд, а тоа веќе се четири години, на облека потрошив милион евра. Многу потрошив на Поповиќ“, изјави Јелена во „Ѕвезде Гранд Специјал“.

Карлеуша во една прилика откри и дека без сопругот не би имала пари за лeб бидејќи се што ќе заpaботи троши на гардероба.

„Сите пари ги трошам на модни паричиња. Душко е задолжен да ги плаќа сметките. Сакам сkaпи работи.Ќе ја видам цената и ако е ckапо, знам дека е квалитетно“, вели пејачката.

Слични објави

Разголена и мокра, а со задникот мами воздишки: Дали би летувале со Станија? (ФОТО)

СТАЛОНЕ, ВАН ДАМ, ШВАРЦЕНЕГЕР И МНОГУ ДРУГИ и испратија интересни пораки на ДРАГАНА МИРКОВИЌ на Инстаграм! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Совршен сезонски десерт: Ка­ра­ме­ли­зи­ра­ни круши

Igor

Кои жени најмногу уживаат во сексот?

Igor

Омилената актерка на машката популација: Лидија Вукичевиќ гола во џакузи си игра со сапуницата! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ана Николиќ се соблече и покажа дека нема лаги, нема измами!

Igor

Остави Коментар

12 − 1 =

Слични објави

Шварценегер открива како го заработил првиот милион

Еспресо

ЖЕСТОКИ НАВРЕДИ: Те имаше во каталогот, се „даваш“ за 250 евра!

Igor

Џеј Ло долго време не прошетала со волку длабоко деколте! Се спушта до папокот, а еден детал ги збуни сите! (ФОТО)

Еспресо

Северина неверојатна и на 48: „Заборавена разгледница од Сплит“

Васко Спасоски

Емотивна порака на Новак Ѓоковиќ: Благословен сум што во животот ги имам жените кои ги сакам (ФОТО)

Еспресо

Ана Николиќ покажа како намалила повеќе од 50 килограми (ВИДЕО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian