КАРЛЕУША ВО МОЌНО ИЗДАНИЕ: Им се обрати на „хејтерите“, а еве колку чинат хеланките кои ги носеше

Со само неколку зборови, Јелена Карлеуша им прати силна порака на своите непријатели.

Јелена е позната по тоа што не штеди пари на својот изглед. Таа моментално е во Виена, каде синоќа настапуваше. Прво позираше, а потоа преку инста-стори им се обрати на своите непријатели.

Притоа, носеше Версаче хеланки и бели чизми, како и бел градник.

„Нема поголема сила од жената на која никој не може да ѝ застане на патот“, напиша таа.

Цената на хеланките кои ги носеше во оваа пригода е 515 евра.

„Најголема грешка на моите здружени непријатели е што секојпат преживеав. Аматери!“, напиша таа.

Принтскрин
Принтскрин

Слични објави

На нејзиниот изглед би и позавиделе и двојно помлади девојки: Актерката на прагот на 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Еспресо

Кејт ненадејно се појави на Вимблдон: Настана вистинска возбуда! (ФОТО)

Igor

Хали Бери во шестата деценија прави вратоломии како од шега (ФОТО)

Igor

Дино Мерлин и Сенидах снимија дует!

Васко Спасоски

Кралицата Елизабета ѝ го честита роденденот на Меган Маркл

Еспресо

Кирк Даглас, актерот од златното доба на Холивуд, почина на 103-годишна возраст

Васко Спасоски

Остави Коментар

седумнаесет − 9 =

Слични објави

БЕКАМОВИ ВО ЦРНА ГОРА: Дејвид не ја испушта раката на разголената Викторија (ФОТО)

Igor

Модниот дизајнер Келвин Клајн прошета со 45 години помладото момче! (ФОТО)

Еспресо

ОВА СЕ УШТЕ НЕ Е ВИДЕНО: Пејачката среде настап ја подигна маицата и ги покажа голите гради (ФОТО)

Еспресо

Познатите во изолација ги бојат косите розеви и сини: Еве како тоа изгледа! (ФОТО)

Еспресо

Српската пејачка Сека брои ситно до породувањето, а погледнете какво специфично име смислила за бебето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Косата расте како луда! ЖЕНИТЕ полуделе по овој шампон за КОЊИ!

Igor