Карлеуша по повод озборувањата за развод: Зло, омраза и љубомора!

Откако таблоидите се преполнија со шпекулации за можниот развод на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, со реакција се јави пејачката.

На сите им е јасно дека таа поминуваше низ тежок период, особено откако се појавија гласини дека го изневерила сопругот со фудбалерот Огнен Врањеш, кој пак го искористи тоа за да објави интимни информации за нивната наводна врска.

Во меѓувреме, таа ја изгуби и својата мајка, нешто што тешко го поднесе, а потоа медиумите шпекулираа дека Тошиќ чекал да поминат 40 денови за да ѝ ги даде документите за развод.

Овие шпекулации уште повеќе ги подгреа и нивното меѓусебно отследување од Инстаграм.

Но, на тоа, пејачката имаше да каже само три збора: Зло, омраза и љубомора!

Принтскрин/Инстаграм

Слични објави

„Човекот Кен“ кој на операции потроши околу 700.000 евра: „Носот ми отпаѓа“ (ФОТО)

Igor

Неда Украден во изолација во Белград на вода: Не се плашам!

Еспресо

Таа нема конкуренција – Заработува милиони и помоќна е дури и од Бијонсе

Еспресо

Раперка починала по зголемување на задникот, докторот со шокантна изјава: Умре зашто мораше да умре!

Еспресо

Кортни ја гаѓаше со шише Ким, а таа ѝ се пушти да ја тепа: Драма во реалното шоу на семејството Кардашијан! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Би ризикувале се за љубовта – 4 хороскопски знаци кои лесно се вљубуваат

Igor

Остави Коментар

4 × три =

Слични објави

Во ова турско село наместо со говор, комуницираат со свирежи! Муазез е најдобра во тоа, мелодијата ја претвора во зборови! (ВИДЕО)

Еспресо

Интересни факти за океаните: Во нив има околу 20 тони злато, но не ве советуваме да одите да го барате!

Еспресо

Смирете се, сите ќе ве блокирам: Се соблече Славица Чуктераш и никој не остана рамнодушен на нејзините облини! (ФОТО)

Васко Спасоски

НОВ ЅВЕЗДЕН ПАР: Дуа Липа во врска со малиот брат на познатите модели

Igor

Била во војска, а има и свој празник: Седум работи кои не ги знаете за Ријана (ФОТО)

Igor

Снаата на Лепа Брена за првпат го покажа наследникот Александар (ВИДЕО)

Igor