20.8 C
Скопје
03:05 - 16 јули, 2024

Јелена Карлеуша со своја страна на приказната: Сè е лага!

Изминативе денови таблоидите вријат од информации дека на бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ му се гледа крајот.

Официјален став за медиумите нема ниту од едната, ниту од другата страна, но пејачката го искористи Инстаграм за да ја каже својата страна од приказната.

„Таблоидните текстови за разводот се апсолутна лага и измислица“, напишала таа.

Принтскрин/Инстаграм

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....