ИСПЛИВАА ФОТКИ ОД ПЕЈАЧКИ НА ПО*НО САЈТ: Дали е можно сите да завршиле таму? (ФОТО 18+)

На социјалните мрежи кружи фотографија на која се наоѓаат речиси сите естрадни личности од српската и балканската естрада.

На тоа не би имало ништо необично, ако не беше фотографија од страница за возрасни. Некој направил принтскрин од категориите во кои се ставени познати личности од балканската естрада.

Таму може да се видат Неда Украден, која е сместена во категоријата тинејџерки, Стоја во категоријата „грубо“, а Јелена Карлеуша завршила во категоријата „транвестити“.

порно
Принтскрин

Слични објави

Ава Карабатиќ ја провоцира Колинда: „Ако ништо друго барем ПОУБАВА СУМ ОД НЕА!“

Igor

Малку луѓе ја знаат оваа тајна: Еве за што служи овој мал детаљ на вашата јакна (ФОТО)

Igor

Таа е најзгодната пејачка на српската естрада: Младата Милица Павловиќ во долна облека се снима на огледало! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

На нејзиниот изглед би и позавиделе и двојно помлади девојки: Актерката на прагот на 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Еспресо

Дру Баримор ја откри болната вистина за борбата со килограмите! (ФОТО)

Еспресо

„Ова е за во затвор“: Бекам повторно ја бакнува ќерката во уста (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

13 − 7 =

Слични објави

Се породи ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА: Бебето доби име по лик од „Игра на тронови“

Igor

КРАЛИЦА НА ГОЛОТИЈАТА: Манекенката годишно заработува околу 35 милиони денари

Igor

Старее ли воопшто? Глумицата со омилена насмевка ги покажа беспрекорната фигура и долгите нозе (ФОТО)

Igor

Џенифер Анистон за својот 51. роденден ги почести обожавателите со жешки фотографии! (ФОТО)

Еспресо

Александра Пријовиќ открива детали од спалната соба: Го заведувала Филип со играчки од секси шоп

Igor

Дуа Липа настапи во Севиља и го покажа задникот! (ФОТО)

Igor