ИСКРЕНО ПРИЗНАНИЕ НА АКТЕРКАТА: Во целибат сум 15 години

Ѕвездата од „Терминатор“, Линда Хамилтон (62), признала дека е речиси 15 години во целибат и дека брачните понуди не ја интересираат.

После два разводи, таа ужива во самотничкиот живот, а би се омажила само ако ја запроси американскиот сликар Кехинд Вајл (42).

„Во целибат сум скоро 15 години. Престануваш да се грижиш затоа што едноставно, не е важно. Барем мене не ми е. Имам доволно романтично секојдневие“, изјавила таа.

Хамилтон била во врска со актерот Брус Абот, со кого има син, а со Џејмс Камерон имаат ќерка.

Таа се врати на работните обврски, а ќе ја гледаме во продолжението на „Терминатор“ како легендарната Сара Конор, улога по која сите ја паметиме. Филмот ќе се прикажува од ноември оваа година.

Слични објави

Без коментар: Српската пејачка Дуња пред еден ден остана без татко, а веќе се слика по гаќички за на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Мишел Фајфер секогаш има насмевка на лицето, но таа долго време се бори со овој сериозен проблем

Igor

Меланија без грешка! Прекрасниот фустан и широката насмевка ги воодушевија присутните! (ФОТО)

Igor

Даниел Кајмакоски се разведува по три години брак

Igor

ПОКАЖА СКОРО СЕ: Екс-мис Албанија не остави место за имагинација (ФОТО)

Igor

Навистина чудно: Мајките делфини им пеат на своите бебиња во стомакот!

Еспресо

Остави Коментар

дваесет − девет =

Слични објави

Дара Бубамара изгледа малку лаже! Српската пејачка плаќа приватен авион од 15.000 евра за да стигне на настап што го наплатува 7.000 евра?

Васко Спасоски

Цвет пита: Појадок за ден полн енергија!

Igor

Лак за нокти: Ако одберете некоја од овие нијанси, нема да згрешите (ФОТО)

Igor

Бил Клинтон 22 години подоцна ја откри причината за аферата со Моника Левински! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Аријана Гранде конечно ќе настапи на Греми наградите! (ФОТО)

Слободен Печат

Дел од необјавено интервју со Шабан Шаулиќ: Многу брзо ми помина животот, тој „горе“ одлучува колку и кога! (ФОТО)

Васко Спасоски