19.8 C
Скопје
02:31 - 16 јули, 2024

ИМА ТРОЈЦА ВНУЦИ: Никој не можеше да поверува колку години полни оваа секси-баба

Најатрактивната баба на светот слави роденден, а со признанието колку години има ги шокираше своите следбеници на Инстаграм.

Али Васкез е позната фитнес-инструкторка во светот, а својот роденден ќе го прослави во клуб, но и во стриптиз бар, во знак на поддршка на сите мајки кои заработуваат за живот преку танцување.

Таа на Инстаграм откри дека полни 40 години, на изненадување на следбениците, кои мислеле дека е многу помлада. Но, оваа атрактивна инструкторка не само што изгледа младо, туку е и баба на тројца внуци.

Таа првпат станала мајка на 16 години, кога ја добила ќерката Калија, а три години подоцна го добила синот Мичел.

https://www.instagram.com/p/BuS9LlMh555/

Првпат станала баба на 32 години, кога нејзината ќерка родила бебе на иста возраст како и нејзе, на 16 години.

 

Бонус видео:

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....