ХИТ ВИДЕО: Тијана го бања синот, а во еден момент неочекувано се појавува Тамара на врата (ВИДЕО)

Ова видео е всушност старо три години, но двете сестри го споделија денеска повторно на социјалните мрежи.

На видеото објавено во 2015 година може да се види реакцијата на Тијана која го бања малечкиот Вук, a во еден момент на вратата се појавува „непоканетата“ Тамара.

Видеото е направено во димот на Тијана во Белград, а нејзината реакција е бесценета.

Погледнете ја реакцијата:

Слични објави

Познатата пејачка Сенидах ја крена маичката и ги покажа градите (ФОТО)

Igor

Најсекси фраерот на планетата нападнат дека „се запустил“ поради овие фотки, дали се согласувате? (ФОТО)

Igor

Погледнете како изгледаат кутрињата кои што се мешавина од златен ретривер и пудлица! (ВИДЕО)

Еспресо

„Грдите“ трендови кои Французинките ги обожаваат оваа есен (ФОТО)

Igor

Кортни Кардашијан одговори на шпекулациите за нејзината бременост! (ФОТО)

Еспресо

Карлеуша се стопи! Српската ѕвезда облече перверзен костим за настапот во Белград (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

деветнаесет + 10 =

Слични објави

Дарко Спејко имаше „акција“ во „Задруга“: Преубавата Тара падна во рацете на кумановецот (ВИДЕО)

Igor

Видео хороскоп за 9 јули 2019, вторник

Igor

ОТКРИЕНА ТАЈНАТА: Што се случуваше 7 часа пред да биде објавено дека Меган се породила?

Igor

Јелена Карлеуша го пријавила Душко Тошиќ во полиција: Го обвинила дека ја претепал

Еспресо

ПАМЕЛА ОТКРИВА: Што е нејзин главен адут во заведувањето на мажите? (ФОТО)

Igor

Нема да ги препознаете: Каролина Гочева и сопругот Михаил во маски и ракавици упатија порака до сите нас! (ФОТО)

Васко Спасоски