Фотографии поради кои Бредли Купер длабоко ќе се покае: Ирина се огласи за првпат по раскинувањето (ФОТО)

Познатата манекенка Ирина Шајк е главна ѕвезда во новиот едиторијал на магазинот „Harper`s Bazaar“, а во интервјуто кое го даде за овој медиум за првпат проговори за раскинувањето со холивудскиот актер Бедли Купер.

Но таа, како и секогаш, не беше претерано расположена да открие премногу детали од приватниот живот, туку само го искоментира големиот интерес кој јавноста го покажа за нивното раскинување.

View this post on Instagram

#art8ambyexclusive – In her first feature since her split from long-time partner, #BradleyCooper, the notoriously private model #IrinaShayk “gets real” for BAZAAR.com's #Summer2019 digital #cover ** On perfection and natural beauty: “I'm not perfect. I have bad skin days and bad hair days. Sometimes I don't look like a model. I'm just a real human being… If somebody wants to inject their lips because they feel bad, God bless them. I don't judge anyone. But I always promote natural beauty because I think we live in this perfect world where everyone wants to be perfect. But I'm not perfect. Sometimes I have a double chin. Perfection doesn't exist. I'm going to have wrinkles and I have wrinkles. You just have to accept the idea of aging and of bodies at every stage, and just celebrate it. In life we have to let it go and understand it's a human process not to be perfect.” ** On the public’s obsession with her private life: “I think it's just human beings: if you cannot have it, you want to have it. There's a curtain there, you want to open the curtain. It's curiosity I guess.” ** On marriage: “Do I believe in marriage? Yes, of course. I'm not the kind of person who is against it.” ** On motherhood and remaining authentic to oneself: “You have to be really truly yourself for your kids, otherwise you're living in a lie. Tell me one reason why, just because you're a mother, that you need to wear a longer skirt. No! I don't believe in that. I really don't… Why should you have to change who you are and how you feel just because you become a mother? I'm like, tell me why. Tell me one reason! I don't believe in that… I really believe if you love something, you can prioritize your time. [Motherhood] is just an addition to your life.” #art8amby #art8ambygram #art8ambynews #art8ambycover

A post shared by art8amby (@art8amby) on

– Мислам дека тоа се само луѓе, ако не можеш да имаш нешто, тогаш токму тоа го сакаш. Постои вел од мистерија околу се и тие сакаат да го тргнат. Претпоставувам дека тоа е љубопитност – изјави таа и додаде дека и покрај пропаднатата врска се уште верува во брак.

– Не сум некој кој е против бракот – изјави кратко таа.

Најмногу внимание привлекоа нејзините фотографии кои ги направи за потребите на овој едиторијал, а на социјалните мрежи веднаш се појавија коментари дека токму поради нив Бредли Купер длабоко ќе се покае.

Слични објави

На Инстаграм е хаос поради оваа фотографија: Дејвид Бекам повторно ја бакнува ќерката Харпер во уста!

Васко Спасоски

Запознајте го српскиот Џејсон Момоа кој ја воодушеви Јелена Карлеуша! (ФОТО)

Еспресо

Виолетовата е дефинитивно нејзината боја: Кејт Мидлтон во никогаш подобро издание (ФОТО)

Igor

Музички подарок за денот на виното и љубовта: „Љубена“ од Тоше во ново руво (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ријана ја прошета најмалата торбичка во светот (ФОТО)

Igor

Толку од љубовта помеѓу снаата и свекрвата: Ова е причината поради која Лепа Брена и Александра Живојиновиќ веќе не се сакаат (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

2 × пет =

Слични објави

Секс поза која согорува најмногу калории

Igor

Невеста ги тера гостите да напишат есеј за да ги покани на свадба: Кој нема да напише автоматски е дисквалификуван!

Еспресо

Летале банкноти од 500 евра: АНАСТАСИЈА ја запеа „Кукавица“ на роденденот на најбогатиот СРПСКИ БИЗНИСМЕН со нафта (ВИДЕО)

Igor

Бастијан Швајнштајгер и Ана Ивановиќ го открија името на вториот син (ФОТО)

Igor

ВНЕСУВАЈТЕ ПРОТЕИНИ: Намирници во кои ги има повеќе отколку во месото

Igor

Кијану Ривс стана ново заштитно лице на Ив Сан Лоран

Igor