-3.2 C
Скопје
00:57 - 9 февруари, 2023

(Фото)„Дом без душа“: Ким Кардашијан покажа детали од нејзиниот дом, фановите не баш задоволни од вкусот на старлетата

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан и официјално се разведе од раперот Канје Вест. Според судскиот документ Кардашијан и понатаму ќе поминува 80 отсто од своето време со нивните четири деца, додека раперот ќе треба да плаќа 200.000 долари месечна алиментација.

Во меѓувреме, Кардашијан ги забавуваше своите фанови на Инстаграм откривајќи детали од куќата во којашто живее со децата.

„Работи во куќата кои ме прават среќна“, напиша Ким Кардашијан (42) на својот Инстаграм профил. Ријалити ѕвездата објави неколку фотографии на кои се гледа нејзината дневна соба, спална соба и дел од бањата.

Сепак, меѓу коментарите со пофалби, се најдоа и бројни коментари од фанови на кои не им се допаѓа домот на Ким.

„Изгледа толку депресивно“,„Дом без душа“ „Твојата куќа изгледа навистина празно“, „Не знам како можеш да живееш на вакво место, личи на лудница“, ѝ напишале дел од корисниците на Инстаграм.

 

Слични објави

(Фото) Нашата Тијана Петреска се враќа со титула од светскиот избор за најубава студентка

Еспресо

(Фото) Мадона во нејзин стил се пресмета со зајадливите коментари – „Поклонете се кучки“

Еспресо

(Фото) Тажното писмо на Бланко со кое се извинува за скандалот на Сан Ремо: „Ве оставив во солзи како мајка ми, ме видовте кревок како дете…“

Еспресо

(Видео) Полуден пејач направи ‘ршум на Сан Ремо, ја шокираше публиката, го испратија со свирежи

Еспресо

(Видео) Клара Чиа и Пике среќни и вљубени на улиците на Барселона: Шакира има материјал за нова песна

Еспресо

(Фото) Еве го значењето на бесрамниот фустан на Кјара Ферањи на Сан Ремо: „Кој е без грев, нека го фрли првиот камен!“

Еспресо
Се вчитува....