13.8 C
Скопје
20:36 - 29 февруари, 2024

(Фото) Ѕирнете во луксузниот стан на Лидија Вукичевиќ: Топол дом со необичен стаклен камин

Српската актерка Лидија Вукичевиќ има стан во белградската населба Бежанијска Коса, која е дел од општината Нов Белград. Според многумина, нејзиниот луксузен имот е одлично уреден. Иако повеќето се највозбудени поради клавирот на Вукичевиќ, актерката сега сподели нов детаљ од нејзиниот дом кој, без сомнение, ќе ги стави во сенка сите останати.

Имено, Вукичевиќ сега се фотографирала во својот дом и го покажала луксузот во кој живее, но и како ужива.

Во преден план бил необичниот стаклен камин, што ги воодушеви нејзините следбеници на Инстаграм.

Фото: Скриншот/Инстаграм

Во станот доминираат светли тонови, претежно бели и капучино нијанси, кои ги покриваат речиси сите детали, вклучувајќи го мебелот и прозорците.

Фото: Скриншот/Инстаграм

Да потсетиме, како што објавија медиумите, Вукичевиќ пред извесно време ја продаде куќата што ѝ припаѓаше по разводот со поранешниот фудбалер Митар Мркела и со парите, 200.000 евра, купила стан кој сама го опремила.

Слични објави

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо

Среќници на месец март: Три хороскопски знаци ќе летаат на крилјата на среќата 

еспресо
Се вчитува....