14:16 - 19 април, 2024

(Фото) „Уживам со неа“: Новата девојка на Перо Антиќ стави пирс и му го посвети нему

Поранешниот македонски кошаркар Перо Антиќ и маркетинг менаџерката Сања Ристиќ веќе не ја кријат љубовта од јавноста.

Тие неретко споделуваат заеднички фотографии и си раменуваат романтични пораки на социјалните мрежи.

Последната објава на Антиќ е фотографија со неговата сакана, а во описот напиша: „Уживам во животот со Сања“ и додаде неколку емотикони во форма на срциња.

Фото: Инстаграм/Перо Антиќ

Ристиќ, пак, откри дека си ставила нов прис на увото и дека му го посветила на својот партнер.

„Посветено на мојот Чичко Стоилко“ напиша таа, алудирајќи на корисничкото име на Антиќ на Инстаграм.

Фото: Скриншот/Инстаграм

Слични објави

(Фото) На една рака носи 18.000 евра: Александра не штедела на себе, сите гледале во овој скап детаљ

Еспресо

Ќе се вика „Вила Јована“: Дечкото на Јована Јеремиќ ѝ купи луксузна куќа со базен и овоштарник

Еспресо

Со Сергеј Трифуновиќ е приведен и неговиот „дилер“: Нови детали за апсењето

еспресо

Дарко Лазиќ по третпат станува татко: Катарина е бремена!

еспресо

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ јавно ја поддржа мајка си: „И во добро и во зло…“

jasmina.kantardzieva

Уапсен актерот Сергеј Трифуновиќ: Купувал марихуана

еспресо
Се вчитува....