18.8 C
Скопје
15:35 - 20 април, 2024

(Фото) „Случајно гола“: Николина Пишек позираше завиткана во ќебе, обожавателите останаа воодушевени

Хрватската водителка Николина Пишек викендов уживаше на море, а како што сподели самата – тоа се случило непланирано.

Згодната Хрватка позирала покрај балконот од хотелската соба, покриена само со ќебе, и со поглед кон објективот.

Таа ги откри и околностите под кои е направена фотографијата.

„Можеби оваа случајна фотографија заслужува објава. Случаен викенд на плажа кој случајно се претвори во урнебесна забава за децата, што требаше да биде за мене. И сосема случајно сонце во дождлив бескраен ден“, напиша таа во описот, а следбениците останаа воодушевени.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek)


„Убавица“, „Убава“, „Случајно гола, ама убаво ти стои“, беа само дел од коментарите.

Некои беа во неверување дека оваа фотографија е направена случајно.

Случајно?“, „Ако ова е случајно…“, напишаа тие.

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....