11.8 C
Скопје
00:02 - 1 март, 2024

(Фото) Ќерката на Харис Џиновиќ се соблече во бикини: Со жешките пози ги „запали“ социјалните мрежи

Џина Џиновиќ, убавата ќерка на пејачот Харис Џиновиќ, моментално престојува на егзотичните Малдиви. Џина ужива целосен луксуз на оваа далечна дестинација, а секој момент поминат на плажа го доловува со фотографии кои ги споделува со своите следбеници на социјалните мрежи.

Имено, со последните фотографии Џина ја покажа и својата извајана фигура, па позираше во костим за капење. Извајаниот стомак, долгите нозе и атрибутите беа во преден план.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

Со овие фотографии убавата Џина предизвика вистинска лавина коментари на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

Инаку, ќерката на пејачот Харис Џиновиќ и модната дизајнерка Мелина Џиновиќ им призна на своите следбеници дека ги уредува своите фотографии во фотошоп и поради тоа изгледа „совршено“.

Слични објави

(Фото) Кој е новата љубов на Наоми: Од мултимилионерот од Саудиска Арабија носи скапоцен прстен

еспресо

Еден од најхармоничните парови: Тамара Драгичевиќ и Петар Бенчина го очекуваат третото дете

Еспресо

(Видео) „Не можам да ти кажам“: Објавена нова песна од Оливер Драгојевиќ шест години по неговата смрт

еспресо

Сенида нападната во Австрија: Излегол од од автомобил и почнал да ѝ удира шлаканици

Еспресо

Саша Поповиќ во шок поради тоа што Кеба го направи среде емисија: „Дали си ти нормален? Ова не сум го доживеал 20 години“

jasmina.kantardzieva

(Фото) Љубовта не згаснува: Лазар Ристовски во прегратки на 39 години помладата девојка

Еспресо
Се вчитува....