ФОТО | Јелена Карлеуша во проѕирно боди: „Не си играј со лавовите“

Пејачката Јелена Карлеуша пред почетокот на празничните денови реши да ги изненади своите фанови кои неуморно ја следат со нова провокативна фотографија.

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија, а на неа носи само транспарентно боди во црна боја

Instagram
Instagram

Имено, покрај провокативното боди, Карлеуша носи и луксузен накит.

„Не си играј со лавовите“, е описот на фотографијата, а потоа веднаш почнаа да се нижат лајкови и коментари.

Instagram
Instagram

„Гориш“, беше само едно од коментарите на бројните фанови на пејачката.

Слични објави

Обид за фалсификат: Два месеци затвор за актерката Лори Лохлин за поткуп

Еспресо

Ѕверката од „Сексот и градот“ на 64 години повторно татко (ФОТО)

Igor

Водечкиот модел на сезоната: Сите трендсетерки одлепија за теди капутот! (ФОТО)

Igor

Сензуална и софистицирана нова лимитирана колекција на Ивана Кнез

Igor

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Васко Спасоски

Ирина Шајк откри нови детали за нејзиниот живот: Ја отворив вратата и тројца мажи со маски ми вперија пиштол во главата…

Еспресо

Остави Коментар

десет − девет =

Слични објави

Раперката го истетовира името на сопругот зошто имал голем пен*с (ФОТО)

Igor

Виктор Живојиновиќ реши да се смири: Ќе се жени помладиот син на Лепа Брена!

Еспресо

Нов тренд меѓу инфлуенсерките: Се сликаат само со шешир!

Igor

Три хороскопски знаци кои се вистински „мајстори“ за уништување на своите љубовни врски

Еспресо

Ѝ ги платив сметките од 200.000 долари, ѝ купував гардероба, ја оставив свршеницата и на крајот ме шутна! (ФОТО)

Васко Спасоски

ВИДЕО: Сакаше да ја запроси, па доби удар во глава: Но, погледнете го крајот!

Васко Спасоски
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian