3.8 C
Скопје
20:09 - 5 декември, 2023

(Фото) Го нападнале на улица: Српски јутјубер објави фотографија од Ургентен центар

Популарниот јутјубер Данило Бадњар, попознат како Чода, синоќа бил нападнат на улица, пренесуваат српските медиуми.

Тој се огласи на својот инстаграм-профил, каде сподели фотографија на кои покажа дека устата му била шиена и на која јасно се гледаат конците.

„П*чки, ме нападнаа позади грб“, напиша јутјуберот на фотографијата.

Како локација на фотографијата го наведе Ургентниот центар во Белград.

Инаку, Чода е еден од најследените Срби на платформата Јутјуб, каде има повеќе од еден милион претплатници.

Слични објави

Пристигнува „Недеља“: Објавен датумот на премиерата на филмот за Џеј Рамадановски

Еспресо

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо
Се вчитува....