ФОТО: Џенифер Лопез ги носи имињата на нејзините деца на задниот дел од нејзините хеланки

Џенифер Лопез изгледа подобра од кога и да е, дури и кога се појавува во секојневни лежерни изденија. Но со последното појавување во јавноста навистина ги изненади своите обожаватели.

Суперѕвездата честопати можеме да ја видиме во спортско издание, затоа што таа е посветена на своето физичко здравје со години.

Profimedia
Profimedia

Овојпат беше фотографирана излегувајќи од домот што го дели со својот свршеникот Алекс Родригез облечена во спортски црни хеланки, украсени со имињата на нејзините 12- годишни близнаци Еме и Макс кои ги дели со нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони.

Тоа ги зачуди нејзините обожаватели, па почнаа да се прашуваат дали навистина било потребно имињата на нејзините деца да бидат дел од нејзината спортска облека или и даваат мотивација…

Profimedia
Profimedia

Пејачката беше облечена во едноставна спортска комбинација, со впечатливите хеланки, патики и зелена блуза.

Лопез е една од ѕвездите што несомнено ги почитува мерките за безбедност од коронавирусот, па и овојпат носеше шарена заштитна маска за лице.

Преземено од Слободен Печат.

Слични објави

Пријанка Чопра и Ник Џонас најдобро облечен пар (ФОТО)

Igor

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Како ќе ве служи здравјето и дали вреди да се нервирате?

Igor

БОЛЕСТА СЕ ПРОМЕНИЛА: Познатата пејачка откри ЗОШТО НЕ можела да се ОСТВАРИ КАКО МАЈКА!

Igor

Кеба доживеа несреќа! Пејачот повреден за време на снимањето, трпел болки, па завршил на ургентно!

Igor

ВИДЕО+ФОТО: Славниот рапер за 80-от роденден на својата мајка и подари милион долари и луксузно Бентли

Еспресо

Бил Клинтон 22 години подоцна ја откри причината за аферата со Моника Левински! (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

15 − шест =

Слични објави

Нискокалорични бомбички со индиски ореви и морков (РЕЦЕПТ)

Igor

„Жикина династија“: Како успеа хуморот од пред 43 години да стане дел од колективната меморија на многу народи?

Васко Спасоски

КРАЛИЦИ НА БИКИНИТЕ: Ирина Шајк на врвот (ФОТО)

Igor

Карлеуша после се ги спакува куферите и ја напушти Србија (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за 29 март 2019, петок

Igor

ВИДЕО: 10 филмови кои мора да ги погледнете барем еднаш во животот – Верувајте, нема да се покаете!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian