Никол Шерцингер ги воодушеви фановите со беспрекорни фотографии во бикини

Никол Шерцингер ги воодушеви своите обожаватели со неколку фотографии во бикини кои ги објави на својот инстаграм – профил.

Поранешниот член на „Pussycat Dolls“ објави фотографии, на кои позира на песочна плажа облечена во виолетово бикини и ги воодушеви своите бројни обожаватели низ целиот свет.

Во последно време работите едноставно не се исти како порано. Се однесувам детски, но не знам зошто…“, напиша 42-годишната ѕвезда во описот на фотографиите.

Instagram
Instagram

Никол моментално ужива во идиличниот одмор на островите Туркс и Каикос со своето момче Том Еванс. И додека на нејзините најнови фотографии изгледа сосема беспрекорно, се чини како ѕвездата воопшто да не е свесна за тоа.

Instagram
Instagram

Минатата недела, таа сподели фотографија со која се пошегува на сметка на толеранцијата на Том за фотографии на „Инстаграм“.

Кога вашето момче почнува да ве мрази кога правите милион исти слефиња“, се пошегува Шерцингер.

Instagram
Instagram

Том и Никол се во врска веќе една година, откако се појавија заедно на црвениот тепих на „Golden Globes“ во 2020 година. Тие се запознале за време на снимањето на музичкото шоу „X Factor“, кога пејачката беше дел од комисијата, а Том се натпреваруваше во бенд.

Instagram
Instagram

За да ја одбележи нивната годишнина, Никол сподели слатка посвета на своето момче.

Среќна годишнина љубов моја. Кој знаеше дека целиот мој свет ќе се промени пред една година. Ти си резултат на моите молитви. Те сакам многу“, напиша таа.

Преземено од Слободен Печат.

Слични објави

Маргот Роби се пошегува за Мегзит, а Вилијам само нервозно се смееше (ВИДЕО)

Еспресо

НАЈСЛАТКАТА СТАТУА НА СВЕТОТ: Чоколадниот Роналдо (ФОТО)

Еспресо

Тие се пред развод: Ештон Качер и Мила Кунис побараа помош од експерт

Igor

Повлечени сите тужби против Џуси Смолет

Igor

Ова видео ќе го разберат само тие што имаат ќерка: Андреј од ДНК во љубовен танц со неговата Јана!

Васко Спасоски

ЏЕСИКА АЛБА ги отвори вратите од својот РАСКОШЕН ДОМ: Ѕирнете во ЛУКСУЗНАТА ВИЛА вредна 10 МИЛИОНИ долари! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

два + деветнаесет =

Слични објави

Иман се сеќава на својот покоен сопруг Дејвид Боуви: Никогаш повеќе нема да се омажам

Еспресо

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Жена-херој: Лепа Брена му го спасила животот на синот Стефан

Igor

Ваков фустан уште не сме виделе: Пресмел, предизвикувачки, а под него НИШТО! (ФОТО)

Igor

Наташа Беквалац: Љубовта ме натера да го направам тоа (ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп: Девиците ќе ја пронајдат сродната душа, Јарците ги очекува авантура

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian