Еве како живее ќерката на Чолиќ: Уна е најпопуларна во друштво, има личен возач и често патува! (ФОТО)

Уна Чолиќ повозрасната ќерка на Здравко Чолиќ неодамна го прослави својот осумнаесети роденден, а судејќи по нејзиниот профил на Инстаграм, ќерката на познатиот пејач не крие дека сака шминка, ноќни излегувања и камера.

Имено, како и што се зборува, ќерката на најголемата поп-ѕвезда во регионот, Уна е чест гостин во луксузните белградски ресторани, а таа исто така и честопати патува во странство.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ▪️Una ▪️Čolić▪️ (@unacolic) on

До неодамна таа одеше во приватна гимназија, а од оваа година таа ќе биде бруцошка. Еден од нејзините најдобри другари од училиштетот е синот на Бобан Рајовиќ, младиот фудбалер Андрија.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ▪️Una ▪️Čolić▪️ (@unacolic) on

Според некои извори на српските медиуми, Здравко Чолиќ  нејзиното средношколско образование го платил околу 50.000 евра, колку што чини и стан во периферијата на Белград.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ▪️Una ▪️Čolić▪️ (@unacolic) on

– За основото образование Чола искешира 68.000 евра, додека за гимназијата блиску до 50.000 евра. На училиште Уна доаѓаше со возач, а од неодамна таа стана возач и има свој автомобил – изјавил изворот за српскиот сајт „Телеграф“.

Слични објави

Зарем и ова го има: „Два Бона“ добија непристојна понуда за 20 евра (ФОТО) (+18)

Igor

Нова дефиниција за луксузен комфор – Версаче бањарка

Igor

Новак Ѓоковиќ специјален гостин на Санремо: Наместо рекет фати микрофон во раце и отпеа хит на Ерос Рамацоти! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Најголемите песимисти се кријат во овие хороскопски знаци

Igor

Лејди Гага „се отвори“ пред Опра: На 19 години бев силувана повеќе пати, докторите ме одржуваат во живот (ВИДЕО)

Еспресо

Сочни ролни со цимет и мелени ораси

Igor

Остави Коментар

десет + 7 =

Слични објави

Џејми Оливер: Пропаднав бидејќи не ги хранев богатите (ФОТО)

Igor

Синот на Аркан: Доколку Цеца сака помирување прво мора да го направи ова!

Еспресо

Видео хороскоп за 10 јули 2019, среда

Igor

МАЈЛИ САЈРУС МУ ПОРАЧА: Јас сум повеќе маж отколку што ти некогаш ќе бидеш! (ФОТО)

Igor

Леонардо Дикаприо во нова хуманитарна мисија

Слободен печат

ОВИЕ ФОТКИ од семејството на Вилијам и Кејт го ВООДУШЕВИЈА СВЕТОТ (ФОТО)

Igor