19.8 C
Скопје
15:44 - 20 април, 2024

Драма во семејството Џиновиќ: Синот на Харис и Мелина не сака да чуе за мајка му

Драмата во семејството Џиновиќ не престанува уште од моментот кога јавноста дозна за нивниот развод, а оттогаш Харис почна да ги споделува сите „валкани алишта“ од нивниот брак, кој траеше 22 години.

Мелина синоќа упаднала во семејната куќа во Сењак по интервјуто на Харис што го дал за емисијата „Сцена“ и вербално се пресметала со нејзиниот поранешен сопруг, кој повикал полиција.

Во својата исповед, Харис изнесе бројни детали од неговиот заеднички живот со модната дизајнерка и изјавата дека речиси два месеци не се чула со нивниот син Кан, а нивната ќерка Џина е со нејзината мајка, исто така многу заинтригира.

Откако го напуштила семејниот дом, односот со синот очигледно ѝ се разнишал, а пред семејната драма еднаш зборувала за своите деца и нивното воспитување.

„Навистина немам проблем со децата. Не се лути, нормални се, задоволна сум од нив. Нивните излегувања се нормални, прават сѐ што прават другите деца. Зошто би ги заклучила?! Излегуваат каде што треба, имаат добро друштво“, изјави своевремено Мелина.

„Имаат попријателски односи со Харис, повеќе се плашат од мене. Некој секогаш мора да биде таков во куќата, но инаку сме многу избалансирани“, додаде Мелина за „Премиерен викенд специјал“.

Од друга страна, Харис открил дека Мелина е поповрзана со нивната ќерка Џина.

„Поради пупертетот, Мелина се кара со ќерка си за сѐ и сешто, но јас ги немам тие проблеми бидејќи не ми кажува сѐ што ѝ се случува во животот. Синот Кан игра кошарка, направив сѐ што е можно за да биде успешен и ќе му помагам сѐ додека има волја да успее. Не знам дали ќе биде нешто од него, тој го знае тоа. Ќерката на Џина е закачена на ТикТок, не знам колку е исплатливо и вредно. Не ѝ дозволувам само да снима баналности“, изјави пејачот во една прилика.

По семејната драма во вилата во Сењак, пејачот дал изјава во полициска станица, а предал и пиштол за кој немал дозвола. Како што дознава „Блиц“, Џиновиќ пет часа сведочел во станицата, додека неговиот син цело време бил со него.

Кому ќе му припадне вилата од 2 милиони евра на Харис Џиновиќ? Адвокат објасни што ѝ следува на Мелина по разводот!

Слични објави

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо

Астропрогноза за сабота, 20 април: Вагите да посветат внимание на партнерот, Водолиите да се отворат за нови познанства

еспресо
Се вчитува....