19.8 C
Скопје
04:56 - 20 јули, 2024

ЏЕНИФЕР АНИСТОН ВО ТОПЛЕС ИЗДАНИЕ – Поради своето тело никогаш не би требало да се срамиме (ФОТО)

Холивудската актерка Џенифер Анистон го прослави 50-тиот роденден и одлучи храбро да позира во топлес и отворено да проговори за љубовта, но и за стареењето.

По повод промоцијата на новата акциска комедија „Murder Mystery“ во која глуми со Адам Сендлер, Анистон се најде на насловната на новото изадание на „Harper’s Bazaar“,  во кое во големо интервју зборуваше за љубовниот живот, а сето тоа беше проследено со провокативни фотографии.

– Се чувствував сосема нормално позирајќи во топлес издание. Нашите тела се преубави и сметам дека нивното славење и чувството на угодност, без оглед на годините, е битно. Поради своето тело никогаш не би требало да се срамиме или да се чувствуваме непријатно – изјавила Анистон во врска со фотографиите настанати пред објективот на фотографот Алексиј Лубомирски кои кај посилниот пол предизвикаа бурни реакции.

 

 

Бонус видео:

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....