Дара Бубамара се изгладнува, тренира, слабее – останаа само ОГРОМНИТЕ гради (ВИДЕО)

Дара Бубамара, позната по своите облини од време на време „кубури“ со килограми, па одлучи да гладува за да си ја врати својта добра линија.

Имено, решила да користи драстични мерки, па на својот профил на Инстаграм објавила снимка на која напишала дека гладува и тренира напорно.

Таа со оваа објава ги загрижи своите обожаватели, бидејќи сметаат дека ваквиот начин не е воопшто здрав и дека во ниту еден случај не смее да гладува, туку правилно да се храни.

– Гладна сум, тренирам, но се исплати – напишала Дара како коментар на видеото.

 

View this post on Instagram

 

Gladna, treniram al isplati se Uskoro nova pesma ❤️ @raleratkovic ❤️

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Слични објави

Сопругата на Сашо Мијалков, Александра: Ме освои со неговиот шарм и харизма (ВИДЕО)

Igor

Опра остро негира дека влијаела врз одлуката на Хари и Меган да го напуштат кралството

Еспресо

Поради коронавирусот се одложува Филмскиот фестивал во Кан

Еспресо

Најсексапилниот маж на светот сака само една жена: Џон Леџенд го открива рецептот за успешен брак! (ФОТО)

Igor

СЕ БЕШЕ ГОТОВО ЗА 20 СЕКУНДИ, му немаше спас: Вака настрада раперот Гру!

Igor

Тајни кои мажот и ги открива само на саканата

Igor

Остави Коментар

19 − три =

Слични објави

Победник на Евровизија се венча на Вис во Хрватска

Igor

Грчката новинарка е атракција на Светското првенство во Кина, но погледнете ја како изгледа во бикини (ФОТО)

Igor

Уште една млада ѕвезда пронајдена мртва

Еспресо

Ќерката на Џорџ Флојд стана акционерка на „Дизни“: Барбра Стрејсенд ѝ подари акции

Еспресо

Генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски, утре се жени – ќе биде свадба за паметење! (ФОТО)

Васко Спасоски

Калиопи се опушти повеќе од што треба? Нашата поп-дива очигледно има проблеми со килограмите! (ФОТО)

Слободен печат