Да признаев дека сум ГЕЈ никогаш немаше да станам актер (ФОТО)

Холивудскиот актер Мет Бомер (41) од 2011 година е во брак со публицистот Симон Халсом (55) со кого има три деца, кои на свет дојдоа преку сурогат мајка.

Меѓуоа, Бомер со години ја криеше својата сексуалност, а првпат вистината ја открил кога ја прими хуманитарната награда „Steve Chase“ во 2012 година. Тогаш на сопругот и децата им кажа „благодарам“ за безусловната поддршка.

 

View this post on Instagram

 

Love you always Dublin! #ststephensgreen

A post shared by Matt Bomer (@mattbomer) on

Актерот во 2014 година ги откри и деталите од својата венчавка и дури тогаш се дозна дека во прашање било интимна церемонија на која присуствувале нивните најблиски.

– Беше тоа мала и опуштена церемонија. Тоа чуство кога изговарате заклетва пред најмилите е преубаво и тоа беше важно за нашето семејство – рекол Мет.

Парот денеска не се крие, туку напротив честопати позираат заедно на црвениот килим, но Мет признал дека изминатите години се плашел што ќе каже јавноста.

– Роден сум во Тексас, а дури кога дојдов во Њујорк на 22 години сфатив дека постои опција дека во брак можат да бидат и двајца мажи и да одлгедуваат деца. Да признаев кој сум во средното училиште, никогаш немаше да стигнам до Холивуд. Мојот живот ќе тргнеме во друг правец, кој ќе беше премногу болен – изјавил Бомер во една прилика.

Денес Мет добива и се повеќе улоги на геј, на кој е особено горд.

Слични објави

Калиопи се опушти повеќе од што треба? Нашата поп-дива очигледно има проблеми со килограмите! (ФОТО)

Слободен печат

Ќерката на скандалозната принцеза Стефани од Монако, ужива во Портофино (ФОТО)

Еспресо

На секси мисицата ѝ испаднало бикинито додека се пресоблекувала на плажа, ја „фатиле” како од мајка родена (ФОТО)

Igor

Фотографијата од 1998 година која предвидува како ќе изгледа Дејвид Бекам во 2020 не можеше да биде полоша, ниту попогрешна (ФОТО)

Igor

МАТЕМАТИЧКА ГРЕШКА НА БЕЛОРУСИЈА ја чинеше Македонија победа во делот на жирито

Igor

ШАКИРА и ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ќе настапат на полувремето на Супербол

Igor

Остави Коментар

осум − 4 =

Слични објави

Ова е девојката на Столе Стоилов која ќе му роди дете! (ФОТО)

Васко Спасоски

Кејт и Вилијам го очекуваат четвртото дете! Сè се случило за време на изолацијата!

Еспресо

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „Паразит“ е екстремно реалистична драма со која може да се идентификува секој гледач (ВИДЕО)

Еспресо

И после толку години љубов УСПЕВА ДА ЈА ВООДУШЕВИ: Еве што и подарил Боба на Брена за роденден (ФОТО)

Igor

Карлеуша ги покажа затегнатите стомачни, но и НЕШТО ПОВЕЌЕ! Јецо каде ти се гаќичките? (ВИДЕО)

Igor

„Забранетата љубов“ ги руши сите бариери на Балканот! (ФОТО)

Васко Спасоски