БУЈНАТА СТАРЛЕТА ГИ ЗАМОЛЧЕ СИТЕ: Можеби и на 13 години имав силикони?

Бујните облини, а особено градите, отсекогаш биле заштитен знак на хрватската старлета, која никогаш не се криела и гордо ги покажува.

Многумина зборуваат дека Нивес Целзиус ги има зголемено своите гради хируршки, но само со една објава на Инстаграм таа успеа на сите да им ги затвори устите.

„Ова сум јас на 13 години. Сигурно сум била многу напредна па уште тогаш сум имала силикони“, се пошегува таа.

 

Бонус видео:

Слични објави

Кралицата не крие која и е миленичка: Кејт Мидлтон за годишнината од брак добила вистинско изненадување!

Igor

Зошто косата го губи сјајот?

Igor

Синот на Аркан: Доколку Цеца сака помирување прво мора да го направи ова!

Еспресо

Жените доминираат во номинациите за Греми-наградите 2020 година!

Igor

Како изгледа СРОДНАТА ДУША на секој хороскопски знак

Igor

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Авантури, сензуалност, секс за една вечер, што ве очекува вас?

Igor

Остави Коментар

18 − 13 =

Слични објави

Есенски десерт со јаболка и чоколада

Igor

Голема црногорска свадба: Луксуз, бели рози, скапи вина – се жени синот на Мило Џукановиќ (ФОТО)

Igor

Серена Вилијамс за Меган Маркл: Никогаш не сум слушнала за неа, не ја познавам (ВИДЕО)

Еспресо

Кајли објави слика од трудничкото стомаче! (ФОТО)

Igor

СНИМИЛА МОЗОЧЕН УДАР СО КАМЕРА Само го зела телефонот и вклучила снимање (ВИДЕО)

Igor

Видео хороскоп за 17.05.2019, петок

Igor