Брена го моли Тошиќ да не ја остава Карлеуша? Фудбалерот ја слушал со насолзени очи

Лепа Брена е видена во еден ресторан во Белград во друштво на фудбалерот Душко Тошиќ, кого, како што пишува Хајат, во таа прилика се обидувала да го „вразуми“ за да го спаси неговиот брак со Јелена Карлеуша.

Наводно Душко сè уште не се откажал од разводот, а Брена мисли дека треба да му дадат шанса на бракот и покрај сите непријатности што им се случиле. Таа досега неколкупати се слушнала, а сега и се видела со Душко за да го убеди дека разводот не е решение и дека треба да ја победат кризата.

„Брена му признала на Тошиќ дека и таа и Боба имале несогласувања во бракот, но не дозволиле тоа да им го расипе односот иако имало моменти кога запаѓале во критични кавги“, раскажал изворот и додал дека пејачката му открила на фудбалерот и некои интимни работи.

„Таа му открила и дека луѓето често зборувале дека Боба ја изневерува. Во еден момент му рекла дека би било убаво сите заедно да отпатуваат во Опатија на бродот кај Саша Поповиќ.“

На крајот Брена ги спомнала и ќерките на Душко, па тој видно се растажил.

Како што кажува изворот, Брена му рекла дека Јелена е добра мајка и дека треба уште еднаш да размисли дали сака да го напушти семејството.

Тошиќ со насолзени очи велел дека децата му се најважни во животот и дека поради нив е подготвен на сè.

Душко го напуштил ресторанот видно нерасположен.

Instagram

Слични објави

Ефект на афродизијак: 5 овошја кои ќе се погрижат за вашиот сексуален живот

Igor

Борко Ристовски покани само двајца на неговиот роденден и напиша многу интересна порака (ФОТО)

Igor

Кајли објави слика од трудничкото стомаче! (ФОТО)

Igor

Како во сцена од „Титаник“: Бритни ужива на јахтата

Igor

„Копи-паст“: Вака изгледа таткото на Жељко Јоксимовиќ (ФОТО)

Васко Спасоски

Сестрата на Ксенија Пајчин не е веќе дете! Миа порасна и сега сите зборуваат дека е „бомба“ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

5 + седум =

Слични објави

Пласидо Доминго позитивен на коронавирусот: Кашлам и имам треска, ве молам бидете внимателни!

Еспресо

Ниту заштитна маска не го го спречи Бен Афлек да „ужива“ во пороците (ФОТО)

Еспресо

„Црна кутија“ конечно е тука: Милиграм има нова, „заразна“ балада!

Васко Спасоски

Се омажи БИВШАТА ДЕВОЈКА на принцот Хари: Венчаницата е правена РАЧНО 640 часа, погледнете како изгледа

Igor

Нина Бадриќ како Моника Белучи (ФОТО)

Igor

Меган и Хари отворија профил на Инстаграм

Igor