Бијонсе на гала вечера се појавила во фустан под кој не се носат гаќички! (ФОТО)

Бијонсе на гала вечерата на американсиот музички продуцент Клив Давис се појавила во провокативен црвен фустан, кој дефинитивно не можел да помине незабележан.

Фустанот со шлиц до колкот откри дека Бијонсе не носи гаќички на себе (барем, не оние со класичен облик), а исто така впечатливо беше и нејзиното декоте.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Пејачката со фотографија се пофали на Инстаграм каде за само неколку часа доби повеќе од два милиони лајкови и доста коментари. „Совршена си“, „Зошто ми го правиш ова“ – пишувале воодушевените фанови.

Американските медиуми пренесуваат дека Бијонсе на забавата која беше организирана по повод доделувањето на „Греми“ наградите, каде се појавила во друштво на својот сопруг Џеј Зи.

Слични објави

Мали и вкусни банини колачиња

Igor

Оскаровецот Хоакин Феникс на дело – Спаси крава и теле од кланица (ВИДЕО)

Еспресо

Чудесно млеко за долговечност: Кефирот лечи многу здравствени проблеми, но еве кој не смее да го консумира!

Еспресо

Анастасија Ражнатовиќ има љубовни проблеми?

Igor

Сите мислеле дека нема долна облека, но потоа ѕирнала црната тантела (ФОТО)

Васко Спасоски

СОРАЈА ГИ ВАДИ СИЛИКОНИТЕ: Причината за таквата одлука ќе ве запрепасти

Igor

Остави Коментар

4 + четири =

Слични објави

Хигиенски грешки кои луѓето најчесто ги прават

Еспресо

Пејачот Огнен Здравковски е позитивен на ковид-19, но не се откажа од промоција на неговиот нов хит! Главата горе, нема плашење: (ВИДЕО)

Еспресо

Кејт Мидлтон има важен совет за сите родители: Уживајте во едноставните работи со вашите деца

Еспресо

За првпат во историјата се одржа виртуелна Мет гала (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Прв пат го покажа најмалото дете: Ким Кардашијан го покажа својот син пред светот (ФОТО)

Igor

Заврши 11 сезона на „Еден на Еден“: Во последната емисија ќе ја видите екипата на едрење по грчките острови! (ВИДЕО)

Васко Спасоски