Покрај Брајант, меѓу загинатите и неговата ќерка Џиџи

Порталот „TMZ“ овјави, а телевизијата ABC потврди дека покрај Коби Брајант во хеликоптерот била и неговата најстара ќерка, Џиџи.

Според порталот, Коби и неговата 13-годишна ќерка со хеликоптерот патувале кон „Мамба академијата“ кога се случија трагичната хеликоптерска несреќа. Оваа информација ја потврди и телевизијата ABC.

Слични објави

ХРАБРО И НЕСЕКОЈДНЕВНО: Би носеле ли „превртено“ омбре?

Igor

Данче од Кичево прави чудо со своите раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Антониа Гиговска облече голема зимска јакна, но заборави да си стави градник! (ФОТО)

Васко Спасоски

Неда Украден во изолација во Белград на вода: Не се плашам!

Еспресо

Оваа недела ќе биде вистински пекол за три хороскопски знаци! Ги очекува голема промена!

Васко Спасоски

Џони Деп пред судијата го раскажа цел живот – од зависноста и забавувањето со Кејт Мос до ноќта кога умре Ривер Феникс

Еспресо

Остави Коментар

оне × два =

Слични објави

Бритни Спирс повторно бремена? Сем Асгар загрижен за нејзиното ментално здравје

Еспресо

Уапсен сопругот на Ники Минаж, му се заканува затворска казна од 10 години!

Еспресо

ПРИРОДАТА Е НЕВЕРОЈАТНА: Погледнете ја необичната дружба на луѓето со егзотични животни (ВИДЕО)

Еспресо

Ова е девојката на Столе Стоилов која ќе му роди дете! (ФОТО)

Васко Спасоски

Новинар стана хит поради неговата реакција кога виде дека кон него доаѓа стадо бизони (ВИДЕО)

Еспресо

Детскиот хор од Чикаго со емотивно видео му посакаа среќа на Васил на Евровизија!

Васко Спасоски