Базен, секси бикини и поза од која „боли“ глава: Пејачката Теа Трајковска не се плаши од зимата! (ФОТО)

Познатата пејачка Теа Трајковска пријатно ги изненади своите следбеници на Инстаграм со нејзината последна објавена фотографија…

Ако мислевте дека треба да дојде лето за да ја видиме Теа во бикини, се лажете…

Атрактивната пејачка на својот профил сподели фотка на која позира во базен на отворено и тоа на мининусни температури, а позата која ја направи, веруваме само дополнително ќе ја разбуди фантазијата кај нејзините машки обожаватели…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

the cold can’t touch me 🥶

A post shared by THEA (@theatrajkovska) on

Слични објави

Се ожени ГЕРЕТ БЕЈЛ: Семејството на невестата не било покането на свадбата

Igor

Ана Курникова е повторно трудна: Поранешната тенисерка и славниот пејач очекуваат трето дете!

Еспресо

КАКО ГО ЗАПОЗНАВ ПАРТНЕРОТ: Антониа Гиговска откри како се „ќариле“ со момчето Иван (ФОТО)

Igor

Калиопи без ГРАМ шминка! И дваесетгодишните девојки ќе и љубоморат! (ФОТО)

Igor

8 трикови за визуелно истенчување на фигурата

Igor

Цеца во бањарка на плажа – Фолк дивата „ги полни батериите“ пред свадбата (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

4 × 1 =

Слични објави

Теа Трајковска ќе ја памети 2019 година: Нејзина песна избрана во топ 50 во Европа (ВИДЕО)

Васко Спасоски

БЕБЕТО НА КИМ И КАНЈЕ ДОБИ БИБЛИСКО ИМЕ: Среќните родители објавија како ќе се вика

Igor

Вака се сака поранешната сопруга: Мустафа Сандал на Емина Јаховиќ за роденден и подарил часовник од ….. евра!

Васко Спасоски

НЕ САКАА НИТУ ДА СЕ ПОГЛЕДНАТ: Принцовите Вилијам и Хари КОНЕЧНО на исто место, Кејт и Меган одалечени со метри (ФОТО)

Igor

Цревата и се испреплеткале: Актуелната учесничка на „Ѕвездите на Гранд“ ИТНО оперирана!

Igor

Васил Гарванлиев: Евровизиската сцена е предизвик и сон на секој пејач

Кристина Апостолова