Авалон го прекина договорот со Дупер – ПРИЧИНАТА ќе ве изненади

Авалон продукција на својот Фејсбук профил објави дека решиле да ја прекинат соработката со Дупер, откако од непознати причини членовите на групата и дале отказ на тапанарката Мартина.

„Почитувани, поради тоа што едниот од машките членови на групата Дупер и даде отказ на Мартина, со поддршка на другиот машки член, од според мене најпатетична можна причина, Авалон Продукција го раскина договорот со младите момци“, пишува во објавата на Авалон.

Слични објави

Дејвид Бекам со поддршка за принцот Хари и Меган Маркл: Тие заслужуваат да бидат среќни!

Еспресо

Лицето не треба да се мие пред спиење

Igor

Истражување: Канабисот го зголемува сексуалното задоволство кај жените

Igor

Сузана Гавазова нема милост за своите машки фанови: Погледнете каква фотка објави атрактивната пејачка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Том Хенкс искрено: На луѓето им е непријатно да бидат покрај мене (ВИДЕО)

Еспресо

Колку чини и кој го финансира настапот на Мадона на Евровизија?

Igor

Остави Коментар

четиринаесет − 5 =

Слични објави

Ќе ви ги стопли душите: Бремената Сека Алексиќ објави видео како ја „клоца“ нејзиното бебе (ВИДЕО)

Igor

Македонската ,,Мерцедес мама” бара донација од 100 000 долари (ФОТО)

Igor

Дејвид Бекам остана без коса? (ФОТО)

Васко Спасоски

За љубителите на јагоди – Направете неодолив милкшејк (РЕЦЕПТ)

Igor

Три совети од Џенифер Лопез како полесно да ја надминете ситуацијата со коронавирусот! (ФОТО)

Еспресо

Нов летен тренд за мажи! Погледнете како изгледаат брокините, би се осмелиле да ги носите?

Еспресо