Атрактивната сестра на Рита Ора

Рита Ора отсекогаш беше коментирана за нејзиното убаво тело. Се смета како една од најсекси жените во светот.

Instagram

Но, да бидат секси изгледа е во гените на нејзиното семејство.

Тоа најдобро се докажува преку сликите кои ги објави сестрата на светски познатата пејачка Рита Ора, Елена.

Instagram

Со сликите објавени на Инстаграм, Елена Ора покажа колку е привлечна.

Слични објави

Одмор од соништата: НАЈПЛАТЕНИОТ холивудски актер со семејството во Италија (ФОТО)

Igor

Возачот не смее ништо до допре со гола рака: Џеј Ло е во паника поради коронавирусот, а ова е доказ за тоа! (ФОТО)

Еспресо

Жирито во шок: Топ 10 најдобри аудиции во светот (ВИДЕО)

Igor

НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Од операциите не личи на себе, мајката на Силвестер Сталоне за две години ќе наполни СТОТКА! (ФОТО)

Еспресо

Марија од карантин со урнебесна изведба на големиот хит на Тоше Проески (ВИДЕО)

Еспресо

Бијонсе расне своја ВИСТИНСКА НАСЛЕДНИЧКА: Блу Ајви напиша песна на 7 години

Igor

Остави Коментар

седумнаесет − 14 =

Слични објави

Ова моментално е НАЈЧИТАНАТА ПРИКАЗНА НА ПЛАНЕТАТА: Боби, те молам кажи ми, што направи пред да се ожениш со мене?!

Еспресо

Легендарните „Deep purple“ имаат нова песна и спот: Преслушајте ја „Throw my bones“ (ВИДЕО)

Еспресо

Послушајте ги моделите – Ова се вежбите за совршена позадина (ВИДЕО)

Igor

Колку чини и кој го финансира настапот на Мадона на Евровизија?

Igor

Побегнала за да избегне камшикување и затвор: „Не жалам за ништо!“

Igor

ГО НАПАДНАЛА БИВШАТА ЖЕНА: Актерот крвав, на носилки и со изгореници од цигари по лицето

Igor