24.8 C
Скопје
15:55 - 3 октомври, 2023

АСТРОЛОЗИТЕ ТВРДАТ: Меган и Хари ќе добијат дрско и тврдоглаво дете

Иако бебето на Меган и Хари има мали шанси да стане крал или кралица во иднина, неговото раѓање не ја намалува еуфоријата кај британската јавност.

Се очекува кралското бебе да се роди во хороскопскиот знак Бик, а со тоа астролозите предвидуваат дека детето ќе биде темпераментно, немирно, па дури и дрско и тврдоглаво и дека ќе им задава многу главоболки на војводата и војвотката од Сасекс.

Во знакот Бик се родени и малата Шарлот и брат ѝ Луи. Шарлот веќе неколкупати е забележана како има тантрум во јавност и како Кејт и Вилијам едвај ја смируваат.

Постојат многу теории дека раѓањето на бебето на Хари е закажано за денес, на ист ден со роденденот на кралицата Елизабета, но досега од кралскиот двор нема никакво соопштение во однос на тоа.

Слични објави

(Фото) Легендарното селфи на поранешната финска премиерка и Ана Винтур го крена модниот свет на нозе!

Еспресо

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо

Џоди Тарнер-Смит поднесе барање за развод од Џошуа Џексон: Голема љубов, а причината за разделба непозната

Еспресо
Се вчитува....