Албанска пејачка ги полуде фановите, го покажа задникот за кој сите би сонувале (ФОТО+ВИДЕО)

Таа е една од најкоментираните естрадни уметници во жолтиот печат на Косово. Станува збор за Фјола Морина, која секогаш знае да го привлече вниманието со нејзините објави на социјалните мрежи.

Албанската пејачка на својот профил на Инстаграм има повеќе од 400 илјади следбеници, кои честопати ги „части” со провокативни слики.

Во последната објава на Инстаграм, Фјола за нејзините следбеници приреди вистински спектакал со објавување на слика од нејзиниот атрактивен задник тврдејќи дека не употребува фотошоп.

„Без филтер, без фотошоп”, пишува над ова слика, пренесува Зери.

Атрактивната Фјола Морина неодамна предизвика бурни реакции во јавноста со нејзиониот еротски настап на концерт на кој присустуваа голем број деца. Но пејачката имаше едноставен одговор – јавноста треба да има помодерни сфаќања.

Зери

View this post on Instagram

KING🤴

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

View this post on Instagram

🍑

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Слични објави

Мал детаљ од сексот е јасен знак дека жената ве изневерува

Igor

После повредата на филмскиот сет, Хали Бери полека заздравува! (ФОТО)

Igor

Аки Рахимовски добил ќерка со 27-години помладата Словенка

Еспресо

Како манекенка од насловна страна: Погледнете како изгледа ќерката на еден од нашите најдобри актери – Лазар Бараков (ФОТО)

Еспресо

„Ве молам, простете ми“: Што се крие зад мистериозната порака на Ријана?

Igor

Луѓето „умираат“ од смеење – Далибор Петко го копираше аутфитот на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

два × два =

Слични објави

Три знаци на кои октомври им носи најубави изненадувања

Igor

Куче и лисица: Необично пријателство кое морате да го видите (ВИДЕО)

Еспресо

Француски шмек и балкански мелос со „Ана Кап, Џијан Емин и Гудачи“

Васко Спасоски

Марот Роби поинаку ја поминува самоизолацијата: Актерката чита приказни на камера за децата кои се дома! (ВИДЕО)

Еспресо

5 секс пози кои задолжително треба да ги проба секој пар (ФОТО)

Igor

Хуманост на дело: Опра Винфри донира 10 милиони долари во борбата со коронавирусот

Еспресо