Актерката облече мал тесен фустан со ДЕКОЛТЕ до папок (ФОТО)

Актерката Натали Портман (38) се појави на премиерата на филмот „Lucy In The Sky“ во Лос Анџелес. Таа за оваа прилика облекла „мал црн фустан“, а највеќе внимание предизвика нејзиното длабоко деколте.

Со провокативниот фустан, актерката искомбинирала црни сандали, таласеста боб-фризура и црвен кармин, а ваквиот стајлинг воодушеви многу модни критичари.

Фото: Профимедиа

Оскаровката која има две деца, во прилчно смела комбинација воопшто не делувала вулгарно, безразлика што деколтето е дури до папокот.

Фото: Профимедиа

Слични објави

ЖИВА БАРБИКА: Толку е убава, што луѓе се прашуваат дали е реална (ФОТО)

Igor

Нетфликс потроши повеќе од 100 милиони за маркетинг кампањата на своите филмови во трката за Оскар!

Еспресо

Додека светот се прашува дали повторно е бремена таа направи ПРОМЕНА со која ги воодушеви сите (ФОТО)

Еспресо

И вкусен и здрав: Неколку причини зошто луѓето обожаваат да јадат пармезан

Igor

Дарко Рундек обработи свој голем хит и на обожавателите им испрати важна порака за коронавирусот! (ВИДЕО)

Еспресо

Мајката на Кристијано Роналдо се пофали со вртоглаво скапиот подарок од синот (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

18 − 6 =

Слични објави

Му ја посветил на својот трагично починат љубовник: Песната на Џорџ Мајкл и денеска ќе ви измами солзи (ВИДЕО)

Еспресо

Елена Ристеска сподели фотографија од првата средба со Драган Вучиќ (ФОТО)

Васко Спасоски

ВЕНЧАНИЦА ОД ФРАНЦИЈА: Сите детали за венчавката на синот на Цеца

Igor

Брз и лесен колач со чоко-лешник крем и кокос (РЕЦЕПТ)

Igor

4 хороскопски знаци кои најчесто ги погодува депресијата

Igor

Роден е Боби Мекферин, објавена е првата и единствена „Екс-ЈУ рок енциклопедија“ и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо