АДРИЈАНА ЛИМА ги засени и најголемите холивудски ѕвезди (ФОТО)

Во Лос Анџелес пред два дена се одржа премиерата на филмот „Once Upon a Time… In Hollywood“, а од 26 јули филмот почнува да се прикажува во киносалите.

ProfimediaНа премиерата на филмот присуствуваа многу познати лица од светот на забавата, а не го пропушти ни Адријана Лима.

Profimedia

Преубавата 38-годишна Бразилка со својот стајлинг ги засени и најголемите ѕвезди. Носеше ефектен црвен фустан на дизајнерката Магда Баутрим кој чини 1826 £  во комбинација со чевли на Кристијан Лоботини.

Profimedia

 

Црвениот фустан во старт е магнет за погледите, а кога станува збор за ваков модел со висок преден прорез, доаѓањето во центарот на внимание е загарантирано.

Слични објави

Котевска: Да појасниме, не стојам јас до Леонардо ди Каприо, тој стои до мене (ФОТО)

Еспресо

„Подобра си од Џеј Ло, таа ништо не ти може“: Нереална фотка на испотената Хали Бери (54) (ФОТО)

Васко Спасоски

Јелена Карлеуша го исплука Душко Тошиќ: Благодарам на сопругот кој немаше време да го гледа мојот концерт! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Цревата и се испреплеткале: Актуелната учесничка на „Ѕвездите на Гранд“ ИТНО оперирана!

Igor

Џастин Бибер ги запрепасти фановите со оваа фотографија! (ФОТО)

Еспресо

Карди Би и маж ѝ се напиле, а после предизвикале хаос поради шампањско (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

4 × 5 =

Слични објави

Легендарната Тина Тарнер се враќа на сцената!

Еспресо

По долга битка со ракот, почина 38-годишната ѕвезда на филмот „You are next“

Еспресо

СЕКСУАЛЕН БИОРИТАМ: Погледнете на саат пред да „тргнете во акција“

Igor

Го криеше своето лице, но и своето страдање: Мистериозната СИА ја сподели тажната вистина

Igor

Принцот Вилијам планира на романтичен начин да ја изненади Кејт за Валентајн!

Еспресо

По овој модел полудеа сите: Моторџискиот крој на кожени јакни оди во историја (ФОТО)

Igor